Останні відгуки

  • Магазин просто супер, знайдеш все шо потрібно для автоакустики, відмінний сервіс, ДЕШЕВІ ЦІНИ. Дякую за те шо він є.
    більше 16 років тому
  • Кабельне у них хороше, а інтернет дорогий і нестабільний+треба крім ціни за підключення потрібно купляти у них дорогий модем, який працює суто в їхній мережі.
    більше 16 років тому
  • Customer - це не костюмер, а клієнт )))))
    більше 16 років тому
  • До гюнсела тпо процентів легше добиратися
    більше 16 років тому
  • А до кого легше??? Автолюкс??? Чи Євроекспрес??? Чи Курєр??? вони взагалі в ж....пі.Нова пошта хоч в центрі!Нармальна парковка,нармальне обслуговування
    більше 16 років тому
  • ага і ще + коврики 5 грн. :)
    більше 16 років тому
  • Співпрацюємо близько двох років. По якості та швидкості - безумовні лідери.
    більше 16 років тому
  • там мій тато заправляється
    більше 16 років тому