Останні відгуки
- МегаЗвукМагазин просто супер, знайдеш все шо потрібно для автоакустики, відмінний сервіс, ДЕШЕВІ ЦІНИ. Дякую за те шо він є.більше 16 років тому
- ТМ "Діскавері. Телебачення. Інтернет"Кабельне у них хороше, а інтернет дорогий і нестабільний+треба крім ціни за підключення потрібно купляти у них дорогий модем, який працює суто в їхній мережі.більше 16 років тому
- ВікноЛІДЕРCustomer - це не костюмер, а клієнт )))))більше 16 років тому
- Кур'єрська служба "Нова пошта"До гюнсела тпо процентів легше добиратисябільше 16 років тому
- Кур'єрська служба "Нова пошта"А до кого легше??? Автолюкс??? Чи Євроекспрес??? Чи Курєр??? вони взагалі в ж....пі.Нова пошта хоч в центрі!Нармальна парковка,нармальне обслуговуваннябільше 16 років тому
- Автомийка "Флагман"ага і ще + коврики 5 грн. :)більше 16 років тому
- СІНТ-МайстерСпівпрацюємо близько двох років. По якості та швидкості - безумовні лідери.більше 16 років тому
- АЗК "ОККО"там мій тато заправляєтьсябільше 16 років тому